+48 693 162 216 kontakt@fundacjaptcho.pl

SZKOLENIA

Jednym z najważniejszych celów naszej Fundacji są szkolenia i doskonalenie kadry medycznej. Kierujemy je do osób, które chcą podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje, spędzając przy tym wartościowo czas w gronie koleżanek i kolegów , a także uznanych prelegentów.

Nasze szkolenia będą kładły nacisk na umiejętności praktyczne, a dostarczone materiały i wskazówki pozwolą na utrwalenie i poszerzenie wiedzy oraz wdrożenie jej na ścieżkę zawodową. W swoim gronie posiadamy doświadczonych praktyków, autorytety w swojej dziedzinie, którzy pozwolą Wam pogłębiać najistotniejsze umiejętności oraz wiedzę . Pragniemy poszerzać Wasze horyzonty zawodowe, rozwijać pod okiem najlepszych specjalistów oraz nawiązywać nowe kontakty podczas oficjalnych konferencji i szkoleń.

Zapraszam do aktywnego uczestnictwa
w naszym projekcie edukacyjnym.

Prezes Fundacji dr Jacek Kargul

AKTUALNE SZKOLENIA I WEBINARY