CZWARTEK, 24 CZERWCA 2021 | 18:30

LECZENIE OKOŁOOPERACYJNE

CHORYCH NA CZERNIAKA

Webinar powstał dzięki grantowi edukacyjnemu

serdecznie zapraszamy 24 czerwca 2021 r. (czwartek) o godz. 18.30 do udziału w webinarium organizowanym przez Fundację Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej pod merytorycznym patronatem PTChO i jego sekcji Akademia Czerniaka „Leczenie okołooperacyjne chorych na czerniaka”.

Oferujemy unikalne, interaktywne spotkanie dla kilku specjalności medycznych, zajmujących się diagnostyką i leczeniem czerniaka z udziałem wielodyscyplinarnego zespołu ekspertów – krótka forma, ale bogata w treść.

prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski

dr Jacek Kargul

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE

AGENDA WEBINARU

Prowadzący: prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski oraz prof. dr hab. n. med. Dawid Murawa

18:30 – 18:50 | LECZENIE ADJUWANTOWE I NEOADJUWANTOWE – OGÓLNE ZASADY
Prof. dr hab.n. med. Piotr Rutkowski

18:50 – 19:10 | JAK DOBRAĆ TERAPIĘ ADJUWANTOWĄ U CHORYCH NA CZERNIAKI – ROLA CHIRURGA ONKOLOGA
dr n. med. Katarzyna Kozak

19:10 – 19:30 |JAK OBECNIE POSTĘPOWAĆ W SYTUACJACH SZCZEGÓLNYCH U CHORYCH NA CZERNIAKI
– DODATNIA BIOPSJA WĘZŁA WARTOWNICZEGO BEZ LIMFADENEKTOMII, PRZERZUTY IN TRANSIT,
SATELITOZA/WZNOWA MIEJSCOWA, RESEKCYJNE PRZERZUTY ODLEGŁE?

dr n. med. Marcin Zdzienicki

19:30 – 19:50 | DYSKUSJA