ŚRODA, 28 CZERWCA 2023 | GODZ. 19:00

WIELODYSCYPLINARNE LECZENIE WCZESNEGO TRÓJUJEMNEGO RAKA PIERSI

STRONA WWW
FUNDACJI
PTChO

ZACZYNAMY ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PARTNER MERYTORYCZNY

PATRONAT NAUKOWY

ORGANIZATOR

Fundacja Ptcho Logo

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na webinar skierowany do onkologów klinicznych, radioterapeutów i chirurgów onkologów oraz osób, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat kompleksowej opieki nad chorymi na potrójnie ujemnego raka piersi.

Podczas webinaru omówimy zasady terapii wczesnego potrójnie ujemnego raka piersi, nowe możliwości leczenia systemowego oraz optymalne techniki operacyjne. Webinar poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu diagnostyki obrazowej oraz chirurgii.

Mamy nadzieję, że webinar dostarczy Państwu wartościowej wiedzy i pozwoli na poszerzenie kompetencji w zakresie wielodyscyplinarnego leczenia wczesnego trójujemnego raka piersi

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM WEBINARZE

AGENDA WEBINARU

NOWOCZESNA CHIRURGIA - GDZIE JESTEŚMY?

OKOŁOOPERACYJNE LECZENIE SYSTEMOWE - CO NOWEGO?

DYSKUSJA

Prelegenci

dr Joanna Kufel-Grabowska
dr hab. n. med.
Dawid Murawa, prof. UZ
Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

dr Joanna Kufel-Grabowska

Pracuje w Klinice Onkologii i Radioterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorych na raka piersi. Jej zainteresowania naukowe obejmują m.in. techniki zachowania płodności u chorych na nowotwory oraz związane z leczeniem powikłania kardiologiczne.

prof. dr hab. n. med. Dawid Murawa

Dr hab. n. med. Dawid Murawa prof. UZ
Kierownik Katedry Chirurgii i Onkologii, Collegium Medicum, Uniwersytet Zielona Góra
Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze
Konsultant Naukowy Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala w Środzie Wielkopolskiej
Past Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej
Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Onkologicznej w Województwie Lubuskim

Partner merytoryczny

Od 130 lat MSD oferuje leki i szczepionki na wiele groźnych chorób, realizując misję, którą jest ratowanie i poprawa jakości życia pacjentów na całym świecie. Zaangażowanie na rzecz zdrowia pacjentów przejawia się w zwiększaniu dostępu do opieki zdrowotnej poprzez programy i partnerstwa. Dzisiaj podmioty z grupy MSD nadal przodują w badaniach nad profilaktyką i leczeniem chorób, które zagrażają ludziom i zwierzętom – w tym nowotworów, chorób zakaźnych, takich jak HIV. Aspirujemy do roli wiodącej firmy biofarmaceutycznej, prowadząc intensywne badania na świecie.

W Polsce MSD działa od 1991 roku z misją dostarczania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Globalne Centrum Zarządzania Danymi w Warszawie jest jednym z 6 tego typu ośrodków na świecie, zarządzających danymi z badań klinicznych prowadzonych na całym świecie przez MSD i danymi z nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii. MSD Polska posiada status centrum badawczo-rozwojowego przyznany przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii. Niesienie pomocy i opracowywanie nowych sposobów leczenia możliwe są dzięki talentom, entuzjazmowi i zaangażowaniu naszych pracowników. W tym roku MSD Polska została uhonorowana tytułem Top Employer 2021.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.msd.pl (Polska), www.msd.com i nasze profile na: Twitterze, Facebooku i LinkedIn.