WEBINAR – ZNACZNIKI TKANEK MIĘKKICH – ZNACZENIE, RODZAJE I ZASTOSOWANIE

12 kwietnia, 2023

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony tematowi „Znaczniki tkanek miękkich – znaczenie, rodzaje i zastosowanie”. Webinar skierowany jest do lekarzy i  specjalistów z dziedziny diagnostyki obrazowej oraz chirurgii, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat stosowania znaczników tkanek miękkich w diagnostyce chorób nowotworowych.

Podczas webinaru omówimy wskazania do stosowania markerów w biopsjach pod kontrolą USG i stereotaktycznych, przedstawimy różne rodzaje znaczników tkanek miękkich oraz omówimy sposoby minimalizowania ryzyka ich wystąpienia. Webinar poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu diagnostyki obrazowej oraz chirurgii.

Mamy nadzieję, że webinar dostarczy Państwu wartościowej wiedzy i pozwoli na poszerzenie kompetencji w zakresie stosowania znaczników tkanek miękkich w diagnostyce chorób nowotworowych.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie :

TERMIN: 19.04.2023 | GODZ. 19:00

Serdecznie zapraszamy!