WEBINAR – CHOROBY PIERSI I JAJNIKÓW – WSPÓŁPRACA CHIRURGÓW I GINEKOLOGÓW ONKOLOGÓW

9 stycznia, 2024

zapraszamy do udziału w webinarze zat. Choroby piersi i jajników- współpraca chirurgów i ginekologów onkologów dla optymalizacji życia kobiet.

Obszarami tematycznymi wydarzenia będą: Mastektomie zmniejszające ryzyko u pacjentek w różnych scenariuszach klinicznych; Zróżnicowany obraz raka piersi w obrazach USG z uwzględnieniem podtypów, cechy G oraz mutacji BRCA u pacjentek; Zaawansowany nowotwór jajnika u chorych – dlaczego zabieg tak radykalny?; Mniej znaczy więcej – dlaczego coraz mniejszy zakres chirurgii u chorych na wczesnego raka piersi?

Naszymi prelegentami są prof. dr hab. n. med. Paweł Knapp; prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow, członkini Zarządu PTChO; dr hab. n. med. Dawid Murawa, prof. UZ, Past-Prezes PTChO oraz członek Zarządu Fundacji oraz dr n. med. Paweł Guzik.

Wierzymy, że webinar dostarczy Państwu wartościowej wiedzy i pozwoli na poszerzenie kompetencji zawodowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa w czwartek 18.01.2024 na godz. 20.00.

Program i rejestracja pod linkami:
STRONA WYDARZENIA
REJESTRACJA