WEBINAR – NIEDOKRWISTOŚĆ U CHOREGO Z NOWOTWOREM – PRZYGOTOWANIE DO LECZENIA

22 marca, 2023

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym bezpłatnym webinarze organizowanym przez Fundację Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, pod patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Jak wiadomo, główną ideą Fundacji PTChO jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji lekarzy oraz udostępnianie aktualnej wiedzy w zakresie leczenia pacjenta onkologicznego.

Dlatego już dziś zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w interdyscyplinarnym webinarze pt. NIEDOKRWISTOŚĆ U CHOREGO Z NOWOTWOREM – PRZYGOTOWANIE DO LECZENIA, który odbędzie się online 30 marca 2023 (czwartek) o godz. 18.00
Szanowne grono wykładowców, w skład którego wchodzą: dr hab. n. med. Agnieszka Pluta, dr n. med. Aneta Klotzka oraz dr hab. n. med. Dawid Murawa, prof. UZ, opowie o problemie niedokrwistości u chorych onkologicznych oczyma: chirurga, hematologa oraz kardiologa specjalizującego się w tzw. KardioOnkologii.

Mamy nadzieję, że po udziale w webinarze, wspólnej dyskusji, będziemy mogli zaprezentować świeże spojrzenie oraz aktualne zasady terapii niedokrwistości w trakcie różnych etapów leczenia onkologicznego i tym samym przyczynić się do zmniejszenia ilości zdarzeń niepożądanych, jakie mogą wynikać z braku lub nieprawidłowego leczenia niedokrwistości.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie :

TERMIN: 30.03.2023 | GODZ. 18:00

Serdecznie zapraszamy!