WEBINAR – Jeden wykład kilka technik. Porównania, różnice, kiedy, co i dlaczego.

1 grudnia, 2023

zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze zat. Jeden wykład kilka technik, porównania, różnice, kiedy, co i dlaczego.

Obszarami tematycznymi tego wydarzenia są: Typy biopsji; Typy biopsji FNAB; Typy biopsji CB; Typy biopsji CB automatyczna; Typy biopsji CB półautomatyczna; Typy biopsji VAB; Typy biopsji CB/VAB; Typy biopsji VAE; Typy biopsji – kontrola przebiegu; Typy biopsji – biopsja stereotaktyczna

Z pewnością usłyszą Państwo również, wiele innych ciekawych informacji z usta naszego prelegenta, eksperta lek. med. Krzysztofa Koziełka. Na koniec oferujemy Państwu sesję Q&A, którą poprowadzi dr hab. n. med. Dawid Murawa, prof. UZ, Past-Prezes PTChO oraz członek Zarządu Fundacji.

Wierzymy, że webinar dostarczy Państwu wartościowej wiedzy i pozwoli na poszerzenie kompetencji zawodowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa w poniedziałek 04.12.2023 na godz.19.00.

Program i rejestracja pod linkami:
STRONA WYDARZENIA
REJESTRACJA