WEBINAR – GENETYKA NOWOTWORÓW I RAK PIERSI

31 maja, 2022

serdecznie zapraszamy 9 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 do udziału w webinarium organizowanym przez Fundację Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej pt. „Genetyka nowotworów i rak piersi”. Oferujemy unikalne, interaktywne i interdyscyplinarne spotkanie dedykowane dla wielu specjalności medycznych i organizacji pacjenckich, z udziałem zespołu ekspertów w osobach: prof. dr hab. n. med. Agnieszki Kołacińskiej –Wow i prof. dr hab. n. med. Jana Lubińskiego, którzy przybliżą nam najnowsze osiągniecia nauki w zakresie badań genetycznych nad nowotworami , a także problematykę dokonywania właściwych wyborów przy podejmowaniu decyzji o typie mastektomii z rekonstrukcją .

Webinar odbywać się będzie przy współudziale Fundacji OmeaLife i Fundacji La vie La vie oraz będzie możliwy również do obejrzenia na live chacie, na naszej stronie Facebook – https://www.facebook.com/fundacjaptcho

TERMIN: 09.06.2022 | GODZ. 17:00
STRONA WEBINARU WRAZ Z REJESTRACJĄ