PONIEDZIAŁEK, 4 GRUDNIA 2023

Jeden wykład kilka technik.
Porównania, różnice, kiedy, co i dlaczego.

Patronat naukowy

Sponsor wydarzenia

Fundacja Ptcho Logo

Webinar jest przeznaczony dla osób upoważnionych do wystawiania recept i osób prowadzących obrót produktami leczniczymi,
w rozumieniu art. 52 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne.

Dowiedź się więcej o Sponsorze Wydarzenia - Mammotome

Firma Mammotome to międzynarodowy zespół zaangażowany w poprawę standardów opieki nad chorymi na raka piersi – zarówno z punktu widzenia klinicystów, jak i ich pacjentów. Koncentruje się na rozwijaniu innowacyjnych technologii, które zwiększają wydajność pracy radiologów, chirurgów i patologów.

Firma Mammotome dostarcza najwyższej klasy technologię, aby pomóc klinicystom w dokładnym diagnozowaniu raka piersi. Zawsze mamy na uwadze, że w centrum każdej diagnozy znajduje się pacjent. Dotychczas ponad 10 milionów kobiet na świecie przeszło procedurę biopsji piersi z wykorzystaniem małoinwazyjnego systemu do biopsji piersi Mammotome.

W naszym portfolio posiadamy między innymi:
– system do biopsji piersi wspomaganej próżniowo z podwójną próżnią Mammotome Revolve™, który zapewnia efektywność procedury dostarczając większe, ciągłe, wycinki dla uzyskania kompletnej i dokładnej diagnozy zmian patologicznych
– bezprzewodowe urządzenie do biopsji pod kontrola USG Mammotome® Elite, które zapewnia szybkość i łatwość wykonania biopsji gruboigłowej w połączeniu z zaletami wspomagania próżniowego
– bogatą paletę znaczników w tym znaczniki HydroMARK™ Breast Biopsy Site Marker, o wyjątkowej technologii hydrożelowej, która zapewnia klinicystom długotrwałą widoczność w obrazowaniu USG
– Neoprobe® GDS o wysokim poziomie czułości. System Neoprobe® – używany jest podczas biopsji węzła wartowniczego w przypadkach raka piersi lub czerniaka, lokalizacji tkanek nowotworowych z wykorzystaniem źródeł promieniowania (Radio Seed Localization; RSL) podczas zabiegów lumpektomii czy też do namierzania nadczynnych gruczołów przytarczycznych podczas zabiegu usunięcia przytarczyc – pozwala chirurgowi na dokładne i niezawodne lokalizowanie zmienionych tkanek.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony i zapoznania się z pełna ofertą produktową https://pl.mammotome.com/

Zespół Mammotome

zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze zat. Jeden wykład kilka technik, porównania, różnice, kiedy, co i dlaczego.

Obszarami tematycznymi tego wydarzenia są: Typy biopsji; Typy biopsji FNAB; Typy biopsji CB; Typy biopsji CB automatyczna; Typy biopsji CB półautomatyczna; Typy biopsji VAB; Typy biopsji CB/VAB; Typy biopsji VAE; Typy biopsji – kontrola przebiegu; Typy biopsji – biopsja stereotaktyczna

Z pewnością usłyszą Państwo również, wiele innych ciekawych informacji z usta naszego prelegenta, eksperta lek. med. Krzysztofa Koziełka.
Na koniec oferujemy Państwu sesję Q&A, którą poprowadzi dr hab. n. med. Dawid Murawa, prof. UZ, Past-Prezes PTChO oraz członek Zarządu Fundacji.

Wierzymy, że webinar dostarczy Państwu wartościowej wiedzy i pozwoli na poszerzenie kompetencji zawodowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa w poniedziałek 04.12.2023 na godz.19.00.

PLAN WARSZTATÓW

19:00 | JEDEN WYKŁAD KILKA TECHNIK. PORÓWNANIA, RÓŻNICE, KIEDY, CO I DLACZEGO.
lek. med. Krzysztof Koziełek

PANEL DYSKUSYJNY
Sesja Q&A z udziałem prof. dr hab. n. med Dawidem Murawą

lek. med.
Krzysztof Koziełek
prof. dr hab. n. med. Dawid Murawa

lek. med. Krzysztof Koziełek

Specjalista Radiologii i Diagnostyki obrazowej, zapalony senolog z ponad 15 letnim doświadczeniem z zakresu diagnostyki, w tym inwazyjnej, gruczołu piersiowego. Założyciel kilku pracowni biopsji próżniowej, wykładowca i trener, aktualnie praktykujący w Szpitalu im Św. Jana Pawła II w Poznaniu i Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze.

prof. dr hab. n. med. Dawid Murawa

Dr hab. n. med. Dawid Murawa prof. UZ
Kierownik Katedry Chirurgii i Onkologii, Collegium Medicum, Uniwersytet Zielona Góra
Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze